HIIT treening

HIIT-treening (ingl. k high-intensity interval training) koosneb lühikestest, kõrge pulsiga sooritatavatest treeninglõikudest, mille vahel on puhkepausid. Kuna trenn on suuremas osas kõrge intensiivsusega, kus on 30-40 minutiga võimalik kulutada 300-400 kalorit, on see üks ajasäästlikumaid treeningvariante.

HIIT on suurepärane viis nii vastupidavuse, jõu, südame-ja veresoonkonna kui ka ainevahetuse arendamiseks ning enda proovile panemiseks. Samal ajal, kui kasvatad enda jõudu ja vastupidavust, saavad koormust ka süda ja kopsud.

Trennist saab osa võtta iga treenitusega tudeng või õppejõud, kuna treeneri abil saab vastavalt tasemele paika panna koormuse. 45 minuti sisse kuulub nii soojendus, põhitrenn kui ka venitus.

Saavutamaks enesekindlust tuleb vahel astuda mugavustsoonist välja ja HIIT treeningud on selleks suurepärane võimalus!

Aeg: kolmapäeviti 9.00 – 9.45

Koht: Vita hoone pallisaalis V-101 / tantusaalis V-003

Hind: 20 eur/kuu (5 eur/kord)

Registreerimine: eraldi registreerumine ei ole vajalik, tuleb ainult kohale tulla.

Kert kiil

HIIT treener (myfitness/NTC)

Liikumine ja sport on Kerdiga kaasas käinud kogu elu. Tänu vanemate innustusele proovida erinevaid spordialasid on Kert elu jooksul harrastanud nii jalgpalli, akrobaatikat, breiktantsu, kickboxi kui ka jõutreeninguid. Viimase seitsme aasta jooksul on just jõutreeningud olnud Kerdi suureks kireks ning tänu sellele jõudis ta ka rühmatreeninguteni, mida tänaseks on MyFitnessis juhendanud juba aasta aega. Ühtlasi on Kert ka Nike Training Clubi sertifitseeritud treener.

TRENNI TOIMUMISE AEG

kolmapäeviti
9.00 - 9.45

Kert Kiil

Translate »

Tule külasta meie jõusaali

Tallinna Ülikooli spordiklubi

JÕUSAAL

E-R 7:30-21:00

L-P 10:00-18:00

KONTOR (V-002)

E-N 12:00-16:00