Jooga

Ootame kõiki joogahuvilisi treeningutega liituma. Haara kaasa ka oma TLÜ sõber/kursakas ning tule trenni. Treeningutes võivad osaleda ka väljastpoolt TLÜ inimesed.

10. oktoobri trenn on  kõigile tasuta!

YIN-JOOGA on vaikne ja meditatiivne praktika. Seal kasutatakse spetsiaalseid joogaasendeid (enamasti istudes või lamades), mis aitavad kehal lõdvestuda ja meelel puhata. Igat harjutust hoitakse keskmiselt 3-5 minutit. Nii on võimalik jõuda keha sügavamate kihtideni (liigesed, kõõlused, sidekoed) ning parandada nende verevarustust ja plastilisust. Lisaks võib yin jooga pakkuda väljakutset seismaks silmitsi oma hüpleva mõttemeelega ja/või hingamise jälgimisega.

TUNNIS OSALEMINE:

• Eelnev joogakogemus ei ole vajalik
• Riietu soojalt (keha võib yin joogas maha jahtuda), aga samas mugavalt, et saaksid ennast liigutada.
• Kui su on olemas isiklik (jooga)matt ja -plokid, siis võta need kaasa.
• Hea, kui sul on käepärast pleed või õhem tekk, mis on mõnus abivahend harjutuste ajal keha toetamiseks ja vajadusel soojas hoidmiseks.

NB! Kui põed mõnda haigust ja kahtled, kas jooga on seetõttu sulle sobilik, soovitan eelnevalt konsulteerida arstiga. Pea meeles, et joogas osalemisel vastutad oma tervisliku seisundi eest sina ise.

Tunni juhendaja on Anu-Kadi Soa, kelle joogateekond sai alguse 15 aastat tagasi. Yin joogani jõudis ta esmakordselt 2015. aastal. 4 aastat hiljem läbis ta yin jooga õpetajate koolituse ning alustas tundide juhendamisega Black Dog jooga stuudios Tallinnas. „Yin jooga annab võimaluse igapäevased toimetused hetkeks varna riputada ning võtta aega iseendaga olemise jaoks. Tihti selgub, et vaikides võib nii mõndagi öelda 😉.“

Koht: Vita hoone 0. korruse saalis V-003
Lisainfo: spordiklubi@esindus.ee

Anu-Kadi Soa

Jooga treener

 

 

hinnad:

24
Kuu

1 kuu

  1. TLÜ töötaja/tudeng
34
Kuu

1 kuu

  1. Väljaspoolt TLÜ

TRENNI TOIMUMISE AEG

teisipäeviti
17.30 -18.30 (V-003)

Anu-Kadi Soa

Translate »

Tule külasta meie jõusaali

Tallinna Ülikooli spordiklubi

JÕUSAAL

E-R 7:30-21:00

L-P 10:00-18:00

KONTOR (V-002)

E-N 12:00-16:00