Tallinna Ülikooli Spordiklubi tudengitiim korraldab mitmeid sportlik-meelelahutuslikke üritusi, organiseerib üliõpilaste osalemist nii Ylisport üritustel kui ka Eesti Akadeemilise Spordiliidu (EASL) meistrivõistlustel. Lisaks üritused Tallinna Ülikoolis koostöös Tallinna Ülikooli üliõpilaskonna/üliõpilasnõukogudega.

Kui soovid ka ise tudengisporti panustada ja lahedaid üritusi kaastudengitele korraldada, siis võta meiega ühendust!

Tudengitiim saab tasuta kasutada jõusaali ja osaleda TLÜ treeningutes ning osaleda eelistingimustel Ylisport üritustel jms.

Spordiklubi tudengitiim 2022 kevadsemester: Lisa Marie Klandorf, Birgit Tolli, Kristofer Seil, Alika Jeršovski, Kadi Pirn, Krissu Väät, Otto-Valter Väinaste, Karl Tereping, Betty Laas, Carmen Loime, Nils Rühka

Suvemängud on Eesti suurim ja ainuke üliõpilastele suunatud spordi- ja meelelahutus üritus, mis toimub Kääriku Spordikeskuses. Kolme päeva jooksul paneme tudengid proovile 40 erineval spordialal. Ürituse käigus toimub traditsiooniline naiste mudamaadlus ja palju muud kaasahaaravat. Ohtrale spordile lisaks ootab osalejaid ees ka kaks meeleolukat peoõhtut.

Oodatud on kõigi koolide tudengid, töötajad ja vilistlased!

Talimängud on kolmepäevane talvine üliõpilaste vaheline sportlik mõõduvõtt, kus iga ilmaga tehakse läbi kõik võimalikud talispordialad. Üritusel on alasid igale tasemele – igaüks saab osa. Kokku on programmis ligi 20 võistlusala.

Lisaks on eraldi meelelahutusprogramm, mille alla kuuluvad reede õhtune Gin-pongi turniir ning laupäevane stiilipidu.

Mängude eesmärk on pakkuda osalejatele pingelist, sportlikku ning lõõgastavat meelelahutuslikku programmi ka talvel. Soovime populariseerida nii ühist kui ka individuaalset spordiharrastust tudengkonna seas.

Oodatud on kõigi koolide tudengid, töötajad ja vilistlased!

Eesti akadeemiliine spordiliit (EASL) korraldab tudengite meistrivõistlusi.

Proovile panema on oodatud kõik, kes spordialaga kokku puutunud, nii harrastajad kui ka profisportlased.

Lisainfo saamiseks  pöördu Tallinna Ülikooli Spordiklubi/EASLi poole.

 

Kui soovid kooli esindada mõnel kõrgema tasemega võistlusel, siis võta ühendust Eesti Akadeemilise Spordiliiduga või Spordiklubiga.

Sportlastel on võimalik osa võtta järgnevatest võistlustest:

SELL mängud – rahvusvahelised üliõpilasspordi võistlused, mida peetakse vaheldumisi Soomes, Eestis, Lätis ja Leedus. 

EUSA mängud ehk Euroopa üliõpilaste meistrivõistlused.

FISU mängud ehk üliõpilaste maailmameistrivõistlused/universiaadid.

Üliõpilaste MMid alade kaupa.

Tallinna Ülikoolis on kokku 6 üliõpilasnõukogu, kes samuti korraldavad meelelahutuslikke üritusi kogu kooliperele. Loe lähemalt nende kodulehelt. Kõik üliõpilasnõukogud ootavad samuti enda ridadesse aktiivseid tudengeid

Translate »

COME AND VISIT OUR GYM

Tallinn University Sports Club

GYM

Monday-Friday 7:30-21:00

Saturday-Sunday 10:00-18:00

OFFICE (V-002)

Monday-Thursday 12:00-16:00