Rühmatreening - strength&movement

Strength & Movement trenn on mitmekülgne rühmatreening, mis ühendab erinevaid jõuharjutusi ja üleüldist liikumist, et parandada jõudu, vastupidavust, paindlikkust ja koordinatsiooni.

Trennis kasutatakse erinevaid liikumismustreid, mis hõlmavad nii jõuharjutusi kui ka dünaamilisi liikumisi. Selline mitmekülgne lähenemine aitab arendada tugevat ja tasakaalustatud keha ning suurendada üleüldist liikumist. Strength & Movement sobib igas vanuses ja treeningutasemega inimestele, kuna harjutused on kohandatavad vastavalt individuaalsetele võimetele. See treening pakub mitte ainult suurepärast füüsilist väljakutset, vaid ka lõbusamat ja huvitavamat lähenemist liikumisele

Koht: Vita hoone ruum V-003

Registreerimine: eraldi registreerumine ei ole vajalik, tuleb ainult kohale tulla.

Lisainfo: spordiklubi@esindus.ee

Kert kiil

rühmatreener (myfitness/NTC)

Liikumine ja sport on Kerdiga kaasas käinud kogu elu. Tänu vanemate innustusele proovida erinevaid spordialasid on Kert elu jooksul harrastanud nii jalgpalli, akrobaatikat, breiktantsu, kickboxi kui ka jõutreeninguid. Viimase seitsme aasta jooksul on just jõutreeningud olnud Kerdi suureks kireks ning tänu sellele jõudis ta ka rühmatreeninguteni, mida tänaseks on MyFitnessis juhendanud juba aasta aega. Ühtlasi on Kert ka Nike Training Clubi sertifitseeritud treener.

24
Kuu

1 kuu

  1. TLÜ töötaja/tudeng
34
Kuu

1 kuu

  1. Väljastpoolt TLÜ
60

1 semester

  1. TLÜ töötaja/tudeng
60

3 kuud

  1. Väljastpoolt TLÜ

TRENNI TOIMUMISE AEG

kolmapäeviti
18.00 - 19.00

Kert Kiil

Translate »

Tule külasta meie jõusaali

Tallinna Ülikooli spordiklubi

JÕUSAAL

E-R 7:30-21:00

L-P 10:00-18:00

KONTOR (V-002)

E-N 12:00-16:00